Александрия разошлась миром с Богемиансом | Мир спорта

Александрия разошлась миром с Богемиансом

11 февраля 2017 admin 0 Comments

Команды забили по одному голу во втором тайме

Сьогодні «Олександрія» «пройшла екватор» другого навчально — тренувалного збору в Туреччині і саме сьогодні був зіграний третій із п'яти запланованих спарингів. Суперником був чешський «Богеміанс».

Гра вишла доволі бойовою. В першому таймі моменти мали як олесандрійці, так і пражці, але команди пішли на перерву без забитих голів.  В другому таймі суперники української команди першими відкрили рахунок. На 62-й хвилині, після подачі  з кутового Гавел головою пробив в ближній кут, а Леванідов не зміг врятувати від взяття воріт. Проте, відповідь «Олександрії» не забарилася. Вже через 4 хвилини Шендрік вдало замкнув навіс після кутового.

1:1 — третя нічия олександріців на зборах в трьох матчах і тепер команда готується до гри  проти грузинської «Самтредії», яка відбудеться 14-го лютого.

ФК «Олександрія»  — «Богеміанс 1905» — 1:1
Голи: Шендрік — Гавел

ФК «Олександрія»: Леванідов, Гітченко, Бондаренко, Шкіндер, Габовда, Огіря, Запорожан, Леонов, Старенький, Чантурішвілі, Грицук.
Другий тайм: Леванідов , Басов, Шендрік, Габовда , Чеботаєв, Цуріков, Чорній, Грицук, Леонов, Запорожан, Пономар.