Верес разгромил Буковину в спарринге | Мир спорта

Верес разгромил Буковину в спарринге

6 июля 2016 admin 0 Comments

Новичок Первой лиги продолжает подготовку к сезону

Вже шосту перемогу у шести контрольних матчах нинішнього міжсезоння здобув рівненський «Верес». У черговому спарингу підопічні Володимира Мазяра розгромили чернівецьку «Буковину» — 4:0.

Долю зустрічі рівняни вирішили ще до перерви. Відкрив рахунок після пасу Ростислава Волошиновича Сергій Герасимець. Потім забив Руслан Степанюк. Третє взяття воріт записав на свій рахунок Ігор Сікорський (пас – знову Волошинович). Крапку у першому таймі, і, як потім з’ясувалася, у зустрічі поставив Степанюк, оформивши дубль.

Наступний спаринг «Верес» проведе 9 липня в Ужгороді проти кіровоградської «Зірки». Завершить збір наша команда контрольним матчем у Львові проти дубля «Карпат» 11 липня.

Склад «Вереса» у грі проти «Буковини:

1 тайм – Попович, Западня, Борзенко, Зозуля, Білий, Волошинович, Герасимець, Орловський, Кучеров, Степанюк, Сікорський;

2 тайм – Когут, Ткачов, Мірошник, Неплях, Пінчук, Сергійчук, Койдан, Кучеров, Котляр, Степанюк, Худоб’як.