Волынь всухую переиграла Марибор | Мир спорта

Волынь всухую переиграла Марибор

6 июля 2016 admin 0 Comments

Луцкий клуб провел учебно-тренировочный матч на сборах в Словении

«Волинь» провела перший контрольний матч на зборах у Словенії з місцевим клубом «Марібор». Гра відбулася на фоні стартових триразових тренувань луцької команди, яка навіть перед самим поєдинком встигла провести навчальне заняття.

Поєдинок видався доволі цікавим та змістовним і завершився перемогою лучан з рахунком 2:0. На 14-й хвилині Богданов розрізним пасом чітко вивів Мемешева сам на сам з воротарем, який обіграв останнього й відкрив рахунок. Другий гол волиняни забили на 56-й хвилині, коли після флангового пострілу у виконанні Дудіка Довбик замкнув передачу і переправив шкіряного прямо у сітку воріт суперників.

«Волинь» — «Марібор» — 2:0