В Полтаве прошел матч-памяти Олега Бабаева | Мир спорта

В Полтаве прошел матч-памяти Олега Бабаева

17 мая 2016 admin 0 Comments

Ветераны «Ворсклы» обыграли сборную Украины

Перший м’яч в матчі був достатньо швидким. Вже на четвертій хвилині капітан «Ворскли» Іван Шарій відкрив рахунок – 1:0.

Полтавці змогли забити і другий гол через 13 хвилин після першого. Проте Сергій Чуйченко забивав вже з офсайду. Втім, незважаючи на цей факт, він відмінно обіграв воротаря один в один. Відповіли гості небезпечним ударом Яшкіна, але тренер воротарів «Ворскли» Олег Остапенко впорався з цим ударом. Потім Олегові Володимировичу потрібно було ще кілька разів рятувати свою команду. Найнебезпечнішим був епізод, коли майже упритул ворота розстрілював Калініченко, проте воротар «Ворскли» вчасно вийшов з воріт і прийняв удар на себе.

У другому таймі збірна України пішла уперед на 47-й хвилині матчу (нагадаємо, що грали два тайми по 35) поперечина врятувала «Ворсклу» від голу. Проте вже за хвилину Артем Яшкін чудовим ударом встановив паритет у поєдинку – 1:1.

У відповідь міг забивати Іван Шарій, проте в завершальній стадії атаки йому не вистачило точності. За хвилину він також мав непоганий момент, але цього разу на заваді став воротар. Зрештою Василю Вікторовичу Сачку вдалося розібратися у штрафному майданчику суперників і відправити у ворота другий гол «Ворскли».

Команди ще обмінялися моментами. Зокрема у «Ворскли» Чуйченко здорово прибрав захисника фінтом та сильно пробивав по воротах, проте воротар парирував цей удар. На цьому і закінчили. На останок Роман Черняк, президент ФК «Ворскла» та Дмитро Яворський, генеральний директор, привітали глядачів та подякували їм за те, що вони прийшли поспостерігати за сьогоднішньою грою. Дмитро Васильович також виконав почесну місію – передав вітання від батьків Олега Бабаєва.

«Ворскла» — Збірна України — 2:1

Матч ветеранів. 16 травня 2016. 18:00. Полтава. Стадіон «Ворскла».
Голи: Шарій, 5, Сачко, 59, – Яшкін, 48.

Не зважаючи на те, що офіційний футбол завершився, свято гри мільйонів у Полтаві триває. Сьогодні, щоб пригадати видатну людину – Президента «Ворскли» Олега Бабаєва, ветерани «Ворскли» і збірної України зіграли матч пам’яті. Найкращою рекламою цього поєдинку можна сміливо вважати стартові склади команд.

«Ворскла»: Остапенко, Попов, Медведєв, Піддубний, Коновальчук, Краснопьоров, Мелащенко, Марченко, Шарий (к), Сачко, Чуйченко.
Запасні: Моргун, Лукаш, Омельчук, Кислов, Ходирєв, Брагинець, Поляков.
Тренер: Віктор Пожечевський.

Збірна України: Романенко, Самойлов, Рац, Оксимець, Беженар, Венглинський, Яремчук, Косовський, Яшкін, Цехмейструк, Саленко (к).
Запасні: Пінчук, Коновалов, Мороз, Калініченко, Голдін.
Тренер: Володимир Лозинський.