Евробаскет U-20. Украина бьет Бельгию и выходит в 1 | Мир спорта

Евробаскет U-20. Украина бьет Бельгию и выходит в 1

21 июля 2016 admin 0 Comments

Команда Максима Михельсона одолела соперников со счетом 95:73

Сьогодні на Чемпіонаті Європи розпочалася стадія плей-оф. Україна, яка вийшла з першого місця «С», протистояла четвертій команді групи «D» — Бельгії. Команда Максима Міхельсона видала черговий потужний матч і завдяки неймовірній третій чверті (28:9) здобула переконливу перемогу – 95:73 .

Бельгійці потужно розпочали поєдинок. Сильна гра у захисті цієї команди у стартовому відтинку гри не дозволила українцям комфортно себе почувати у позиційному нападі. Свої перші очки з трисекундної зони команда Максима Міхельсона здобула зусиллями Павлова лише на п’ятій хвилині ігрового часу. Правда, після цього важкий форвард у тандемі із Зотовим ще кілька разів результативно завершував свої взаємодії (10:9). Бельгійці ж у нападі зробили акцент на дальні атаки. У першій половині це прекрасно допомагало нашому супернику. 5 з 9-ти триочкових у першому періоді від бельгійців дещо приголомшили нашу команду, не в останню чергу, це зробила і заключна атака періоду зі свого майданчика від Вервурта, який і встановив підсумок напруженої десятихвилинки – 27:24.

У другому періоді команди обмінялися міні-ривками. Спочатку кращий скорер команди – Олександр Кобець – влучив здалеку, а після цього Антонєнко потягнув свою команду і допоміг українцям організувати максимальну різницю в першій половині матчу – 35:28. Перший удар українців Бельгія витримала і зуміла відповісти кількома гострими та результативними проходами. Виграти половину українцям допомогли емоції наприкінці другої чверті. Сидоров та Михайлюк реалізували прекрасний алей-уп, який і підсумував період – 48:44.

На початку другого періоду Україна, яка вважалася беззаперечним фаворитом цієї пари, взяла гру у свої руки. У нашої молодіжки почала простежуватися її найгрізніша зброя – швидкі атаки та полетів триочковий. Як показала практика Євробаскета, за таких обставин наші хлопці просто нестримні! Ривок розпочав Кобець, який зробив прекрасну скидку на триочкову атаку Сидорова, а після цього і сам влучно вдарив із-за дуги. Довершив потужний 10-тиочковий ривок двома з фолом Тарасенко – 58:48. Загалом у цьому періоді українці реалізували п’ять триочкових (3 із них – Кобець) і дали супернику здобути лише 9 очок у нападі.

Відтак наші хлопці виходили на заключний період, виграючи – 76:53! Зважаючи на відчутну перевагу, цей період став лише формальністю. Максим Міхельсон, як і по ходу всієї гри, використав у ньому максимальну ротацію та довів матч до перемоги – 95:73.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Павлов, в активі якого 18 очок. Кобець та Зотов зібрали відповідно 15 і 14 очок.

Таким чином у чвертьфіналі чемпіонату Європи молодіжна збірна України зустрінеться з командою Німеччини, яка обіграла Ізраїль (89:73). У п’ятницю, 22 липня, команди розпочнуть матч о 18:30.