Евро-2017. Женская сборная Украины обыграла Грецию | Мир спорта

Евро-2017. Женская сборная Украины обыграла Грецию

8 июня 2016 admin 0 Comments

Подопечные Владимира Ревы продолжают борьбу за путевку на чемпионат Европы

Національна жіноча команда України у Львові впевнено перемогла збірну Греції у рамках кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи.

Турнірна ситуація, в якій опинилася збірна України на фініші відбіркового турніру, не залишала «синьо-жовтим» іншого варіанту, крім перемоги у двох заключних поєдинках кваліфікації. З першим пунктом завдання підопічні Володимира Реви впоралися – у Львові українки впевнено переграли збірну Греції.

Свій настрій на цей матч наші дівчата продемонстрували вже зі стартових хвилин поєдинку. У самому дебюті зустрічі Тетяна Козиренко, змусивши помилитися Ейріні Власіаду, вийшла віч-на-віч з голкіпером грецької збірної Елені Пелетіду, й останній нічого не залишалося як збити форварда «синьо-жовтих». Арбітр зустрічі вказала на 11-метрову позначку, а пенальті чітко реалізувала Дарія Апанащенко.

Окрилені успіхом, українки продовжували шукати щастя поблизу воріт гостей і вже до середини першого тайму створили кілька гарних нагод для того, аби збільшити рахунок. Так, на 6-й хвилині невтомна Козиренко знову виграла боротьбу, пройшла майже до лицьової лінії й прострілила у центр карного майданчика – Пелетіду цього разу зіграла надійно. Через сім хвилин по воротам гречанок після відмінної передачі Апанащенко пробивала Романенко – невлучно. А трохи згодом м’яч після удару-прострілу від Людмили Пекур пройшов поруч зі стійкою.

Гості ж по-справжньому «огризнулися» лише на 30-й хвилині зустрічі, коли Софія Конгулі, скориставшись помилкою Ірини Василюк, яка необачно віддавала пас воротарю, вискочила на побачення з Іриною Зварич. На щастя, наш голкіпер у цьому епізоді зіграла дуже надійно, ногою відбивши м’яч та врятувавши «синьо-жовтих» від, здавалося, неминучого голу.

Українки відповіли майже одразу. Ольга Бойченко, яка завершувала стрімку атаку нашої команди, пробивала головою, але не влучила у ворота.

На цьому не лише небезпечні, а й гольові моменти у першому таймі не закінчилися. Ірині Зварич довелося ще раз по-справжньому вступати в гру, в красивому стрибку відбивши м’яч після удару Атанасії Мораїту з-за меж карного майданчика. А ось українки свою нагоду реалізували: Ольга Бойченко, опинившись на вістрі атаки, влучним ударом завершила комбінацію за участі Людмили Пекур і Тетяни Романенко.

Після перерви чи не перша атака гречанок ледь не стала гольовою. Софія Наті на вході до воротарського майданчика українок пробивала з гострого кута, але влучила у поперечину. Забігаючи наперед, відзначимо, що нападник грецької збірної була, напевне, найпомітнішим гравцем у зустрічі, ще кілька разів серйозно потурбувавши голкіпера українок. Зокрема, можна згадати епізод на 75-й хвилині, коли Наті, здорово обігравши захисника «синьо-жовтих», пробивала в ближній кут – Зварич впоралася з ударом. Варті уваги й кілька небезпечних виходів форварда грецької збірної на побачення з воротарем українок, після яких Зварич доводилося вступати у гру.

Не відсиджувалися в обороні, намагаючись зберегти потрібний рахунок, і «синьо-жовті». Небезпечно пробивала по воротам гостей Дарія Кравець, були нагоди у Дарії Апанащенко, а вже на сьомій компенсованій хвилині зустрічі довести рахунок до розгромного могла Людмила Пекур, але з її ударом з лінії карного майданчика впоралася воротар грецької команди Елені Пелетіду.

У підсумку, 2:0 – перемога «синьо-жовтих», і тепер на наших дівчат очікує надважливий з усіх точок зору гостьовий матч проти збірної Румунії. Саме в цьому поєдинку, який відбудеться у вересні, й вирішиться доля другого місця у групі, на яке після здобутих у Львові трьох очок вийшла українська збірна.