Меморіал Закарлюки, тур 3. Груповий турнір завершився бійкою | Мир спорта

Меморіал Закарлюки, тур 3. Груповий турнір завершився бійкою

20 февраля 2017 admin 0 Comments

Sport Arena відслідковує події на турнірі пам’яті Сергія Закарлюки, який уже традиційно проводить ФК Арсенал-Київ.

На Меморіалі Сергія Закарлюки завершився 3-й тур. Утім, крапку в ньому не поставлено. Пояснюємо, чому.

У третій групі укомплектовані досвідченими гравцями аматорські колективи Київщини розгромили юнаків Шахтаря та Оболоні-Бровар, кваліфікувавшись у плей-оф.

0

А ось у групі, де змагаються професіонали, інтриги виявилося набагато більше. Якщо у парі, де прикарпатці здолали юнацький склад Шахтаря, вирішувалося небагато, то першоліговий Арсенал-Київ у зустрічі з друголіговим Металургом боровся безпосередньо за вихід в наступний етап.

Господарі повели, коли досвідчений Старгородський реалізував пенальті за гру рукою когось із запоріжців. Утім, ще до перерви смачний удар Кондракова вирівняв становище. У складі вищих за складом киян грає чимало досвідчених гравців, що й дозволило їм переломити хід поєдинку. Батальський у ході швидкої атаки вирвався на воротаря і вивів Арсенал вперед.

Друголігівці із Запоріжжя на цьому турнірі виступають досить вдало, тому постаралися відігратися. Гра стала нервовою та напруженою. На рівному місці виникали сутички. І хвилин за десять до завершення гри пішла справжня бійка, яка закінчилася тим, що команда гостей зійшла з поля й покинула турнір. Про причини у суперників різні думки – запоріжці нарікають на арбітраж, кияни дивуються й додають, що сутичка почалася з суперників.

Як би там не було, за сходження з поля Металургу загрожує технічна поразка, а самі запоріжці, незважаючи на те, що кваліфікувалися в наступний етап, поїхали додому. Тож тепер шанс отримує Тепловик-Прикарпаття. Ми будемо тримати вас в курсі подій і повідомимо остаточний список учасників та розклад чвертьфінальних матчів.

16:00. Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ) Д3 – Шахтар-U-19 (Донецьк) – 1:0

Гол: Вацеба, 60

18:00. Арсенал-Київ Д2 – Металург (Запоріжжя) Д3 – 2:1 (матч зупинено за 10 хв. до кінця)

Голи: Старгородський (пен.), Батальський – Кондраков