Тернополь проиграл спарринг Руху | Мир спорта

Тернополь проиграл спарринг Руху

13 июля 2016 admin 0 Comments

«Муниципалы» уступили новичку Второй лиги

Муніципали з Тернополя 12 липня поступилися в контрольному поєдинку «Руху» з Винників (Львівська область) – 1:3.

Уже в дебюті матчу тернополяни пропустили. Після навісу зі штрафного з правого краю, гравець «Руху» завдав точного удару головою (1:0). Вдруге гості пропустили на 40-й хвилині прямим ударом зі штрафного в обвід стінки. М’яч поцілив прямісінько в "дев’ятку" (2:0). А під завісу першого тайму тернопільський воротар утретє виймав м’яча з сітки воріт. Пішов простріл справа, при великому скупчені гравців вправнішими виявилися гравці групи атаки «Руху», які й заштовхали смугастого у рамку (3:0).

У другому таймі муніципали вирівняли гру, але до реальних небезпек справа довгий час не доходила. І лише наприкінці поєдинку Тарас Кривий обікрав кіпера «Руху» і зумів скоротити рахунок (3:1).

ФК «Тернопіль» виступав у такому складі: Курило, Соколовський, Клекот, Богданов, Шевчук, шість гравців на перегляді. На заміну виходили: Гром’як, Кривий, Полянчук, Дорі, В. Сороцький, чотири гравці на перегляді.