Украинские легкоатлеты — среди призеров международных соревнований | Мир спорта

Украинские легкоатлеты — среди призеров международных соревнований

30 января 2017 admin 0 Comments

Украинцы вошли в тройки призеров на европейских легкоатлетических турнирах

28 січня українські легкоатлети взяли участь у міжнародних турнірах у Франції, Швеції і Чехії. На всіх них вони посіли призові місця.

Рекордсменка України зі стрибків з жердиною Марина Килипко замкнула трійку призерів на змаганнях серії Perche Elite Tour Premium . Вона, як і німкеня Анніка Ролофф, з першої спроби подолала 4,40 м, проте стати другою їй завадила похибка на попередній висоті. 4,30 підкорилися Килипко, на відміну від Ролофф, лише з другої спроби. Перемогла американка Сенді Морріс .

Українки Юлія Левченко й Ірина Геращенко ввійшли до першої трійки міжнародного легкоатлетичного турніру Bauhaus — Galan Indoor . Обидві спортсменки завершили змагання зі стрибків у висоту з результатом 1,89 м. Стільки ж показала шведка Емма Грін. За спробами переможницею турніру стала Грін. Левченко друга, а Геращенко замкнула першу трійку.

Чотири других місця українці посіли на турнірі Jablonecka hala 2017 . Володимир Супрун з особистим рекордом став другим з бігу на 60 метрів . Богдан Чорномаз встановив у забігу особистий рекорд з бігу на 60 метрів з бар’єрами , а у фіналі з результатом 8,05 с фінішував другим. Ще два других місця у Василя Коваля з бігу на 1500 метрів і Юлії Фірсової зі стрибків у довжину .