Юниорки Украины устроили перестрелку с Люксембургом | Мир спорта

Юниорки Украины устроили перестрелку с Люксембургом

24 апреля 2016 admin 0 Comments

Команды забили семь мячей на двоих

У суботу, 23 квітня, дівоча збірна команда України WU-16 зіграла стартовий поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА, що проходить у столиці Македонії – Скоп’є. Першими суперниками наших дівчат були однолітки з Люксембургу, яких підопічні Сергія Сапронова здолали з хокейним рахунком – 4:3.

Розпочали гру обидві команди сумбурно, без особливого конструктиву. Стартові десять хвилин команди вивчали один одного і гра проходила переважно у центрі поля.

Першими загострили події у матчі саме суперники, на 11-й хвилині гравець Люксембурга здійснила швидкий рейд лівим флангом і прицільним ударом вразила кут воріт Яни Тріщук.

Наших дівчат такий перебіг подій на полі не знітив, і майже одразу юні українки створили 3-4 нагоди аби зрівняти рахунок. На 22-й хвилині гри це вдалося Семенюк, яка змістившись з флангу чудово пробила у верхній кут воріт Люксембурга. На цьому цікаві події першого тайму були вичерпані.

На початку другої половини гри силами все тієї ж Семенюк підопічні Сапронова вийшли уперед – 2:1. І після цього продовжували нагнітати ситуацію біля чужих воріт.

Тим більш несподіваним виявився гол від суперниць на 52-й хвилині зустрічі. На хвилі успіху опоненти за 8-м хвилин знову приголомшили «синьо-жовтих».

Одразу після цього, тренерський штаб збірної України замінами вніс корективи на футбольному полі, що одразу позначилось на результаті. Спочатку капітан української команди Надія Куніна на 72-й хвилині зрівняла рахунок на табло, а ще за три Юлія Семенюк оформлює хет-трик і приносить важку перемогу на старті.

Турнір розвитку УЄФА

Україна WU-16 – Люксембург WU-16 — 4:3
Голи (Україна):
Семенюк (22, 48, 75), Куніна 72

Україна стартовий склад: Тріщук – Косік, Квач, Лукач, Коліщук, Янчук, Гірин, Семенюк, Кравченко, Постол, Куніна (к)

Люксембург стартовий склад: Беснард – Дженглер, Коллі, Кремер (к), Келмес, Лопез, Міллер, Касс, Пінто, Ней, Гріффін