Кубок Пожечевського. Перемоги Інгульця та Нафтовика-Укрнафти | Мир спорта

Кубок Пожечевського. Перемоги Інгульця та Нафтовика-Укрнафти

11 февраля 2017 admin 0 Comments

Sport Arena веде щоденник кубка Віктора Пожечевського.

У першій грі другого дня другого туру Кубка Пожечевського молодь Ворскли програла Інгульцю 0:2. Уже на другій хвилині кіровоградці забили зусиллями Богдана Боровського зі штрафного після рикошету від стінки, а на 79-й представники Петрового встановили остаточний рахунок після трьохходівки Запорожець — Світличний — Колесников і влучного удару останнього.

Ворскла U-21 — Інгулець  0:2
Голи: Боровський. 2, Колесніков, 79

Ворскла U-21 (Полтава): Вічний, Максименко, Гаркуша, Алантьєв (Ключик, 46), Луценко (Герасемчук), Сидоренко, Ічанський, Брага (Косовський, 46), Олійник, Гасенко (Таранушич), Шарило (Зосенко). Гол.тренер: Олександр Омельчук

Інгулець (Петрово): Попович (Ганєв, 46), Запорожець, Клименко, Шарко (Колесников, 46), Сітчінава (Красов, 55), Боровський, Коцюмака (Гвоздевич, 55), Світличний, Ткачов (Мучак, 68), Немтінов, Вечтомов. Гол.тренер: Сергій Лавриненко

У другому матчі охтирський Нафтовик-Укрнафта переграв чемпіонів і володарів Кубка Полтавщини Олімпію (Савинці) – 3:2. Саме любителі відкрили рахунок на 20-й хвилині (Гриценко), але на 29-й Цюцюра відновив паритет, а на 42-й Євген Пасич зробив рахунок 2:1. По перерві охтирчани могли збільшувати відрив, але Войцеховський не забив пенальті, а от аматори забили на 58-й, відзначився Пономаренко. І лиш на 89-й хвилині Нафтовик усе ж вийшов уперед завдяки влучному пострілу Войцеховського.

Нафтовик-Укрнафта — Олімпія  3:2
Голи: Цюцюра, 29, Пасич, 42, Войцеховський, 89 — Гриценко, 20, Пономаренко, 58

Нафтовик-Укрнафта (Охтирка): Данкович, Є.Пасич, Білик, Бояринцев, Логінов, Циколія, Передистий, Г.Пасич (Герт, 46), Піднебенний, Лозовий (Войцеховський, 7), Цюцюра. Запасні: Антюх, Лапін, Чеботарьов, Сондей, Черній, Суханов. Гол. тренер: Володимир Книш

Олімпія (Савинці): Мачуга, Богомаз, Тарганчук, Рудченко, Гришанович, Фабунмі (Шеремет, 67), Рудюк (Апришко, 46), В.Ковтун (Бажан, 46), Пономаренко (Гулович, 71), Гриценко (Левцун, 64), Стрельцов (Соболєв, 59). Гол. тренер: Олександр Кулик

У таблиці групи Б після другого туру лідирує Інгулець із шістьма очками (м’ячі 5-1), далі йде Нафтовик із чотирма пунктами (4-3), у Ворскли лишається один бал (1-3), в Олімпії — жодного очка (3-6).

У наступному, завершальному турі в цій групі 12 лютого зіграють Олімпія — Ворскла та Інгулець — Нафтовик.

А 11 лютого проведуть третій тур у групі А Полтава — Салдус та Динамо — Кремінь.