Украина U-16 добыла победу в финале турнира УЕФА | Мир спорта

Украина U-16 добыла победу в финале турнира УЕФА

22 апреля 2016 admin 0 Comments

Юношеская сборная Украины минимально обыграла сверстников из Македонии

У Македонії проходить турнір розвитку УЄФА, у якому бере участь команда юнаків з України. Їм вдалося здобути вже третю перемогу на цих змаганнях — цього разу над господарями поля.

Матч проти юнаків з Македонії проходив у Скоп'є 21 квітня. У цій зустрічі підопічні Сергія Попова забили гол вже на 11-й хвилині — відзначився Петро Харжевський. Його м'яч виявився єдиним у матчі.

Наприкінці зустрічі арбітр вилучив Дмитра Рожка, який отримав на 80-й хвилині другу жовту картку.

У попередніх матчах українці перемагали Люксембург з рахунком 2:1 та здолали Казахстан — 1:0.