Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Неможливо не дати вільних зон Німеччині» | Мир спорта

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Неможливо не дати вільних зон Німеччині»

13 июня 2016 admin 0 Comments

Гравець збірної України прокоментував матч Євро-2016 із Німеччиною

Гравець збірної України Артем Федецький прокоментував в ефірі «Великого футболу» матч групового етапу Євро-2016 зі збірною Німеччини:

«Думаю, в принципі непогана гра була. Звичайно, неприємно те, що програли. Команда Німеччини — чемпіон світу. Особливо непоганим, мені здається, був перший тайм у нашому виконанні. У другому десь трошки підсіли. Звичайно, більшість часу грати без м'яча досить важко. Такі хороші гравці, як Тоні Кроос, Озіл, Гетце досить добре вскривають зони і атакують. А так, я думаю, нам не треба вішати ніс. Програвати неприємно, але попереду два матчі, все ще можна виправити.

Перший м'яч німці забили зі стандарту, а другий… Звичайно, пішли всі ва-банк, хотіли зрівняти рахунок, подача головою — обріз, контратака, 2:0. Думаю, жодна команда не зможе протягом усього матчу повністю закривати зони. Неможливо не дати вільних зон такій команді, як збірна Німеччина. Всі старались і, незважаючи на суперника, були досить непогані моменти, які ми повинні були реалізовувати. Найголовніше — рухатися далі.

Зрівняли би в кінці першого тайму — і другий тайм почали би з чистого листа. За рахунку 0:1 намагалися гнути свою лінію. Чекали, що моменти будуть у другому таймі. Шкода, що не реалізували моменти. Були хороші випади. Не вистачило, можливо, десь останнього пасу. Але нічого, це футбол».