Кубок Пожечевського. Нафтовик розділив очки з дублем Ворскли, Інгулець почав із перемоги | Мир спорта

9 февраля 2017 admin 0 Comments

Sport Arena веде щоденник кубка Віктора Пожечевського.

У другому матчі першого туру Кубка Пожечевського зустрілися першоліговий Інгулець та аматорська команда Олімпія (Савинці), чемпіон та володар Кубка Полтавщини минулого року. Більш досвідчені опоненти мали перевагу в першому таймі і забили на 18 хвилині, коли їхній новачок, екс-буковинець Немтінов, реалізував дальній удар. Аж по перерві відігралися аматори — Олег Бажан, відомий за виступами у друголіговому Кремені, використав вихід сам-на-сам після помилки оборони номінальних гостей. Та все ж представники Кіровоградщини вийшли вперед — після кутового полтавців і контратаки забив Запорожець — і забили втретє, коли атаку завершив Нікулін — 3:1.

Олімпія (Савинці) А — Інгулець (Петрово) Д2 — 1:3
Голи: Бажан 48 — Немтінов 18, Запорожець 50, Нікулін 74

Олімпія: Мачуга, Богомаз, Гришанович (Тарганчук, 46), Рудченко (Левцун, 73), Морозов, Пономаренко (Фабунмі, 46), Ковтун В., Апришко (Гулович, 63), Рудюк, Стрельцов (Бажан), Гриценко (Шеремет, 62)

Гол.тренер: Олександр Кулик

Інгулець: Ганєв (Попович, 46), Гвоздевич (Коцюмака, 50), Вечтомов (Ткачов, 46), Мучак, Клименко, Немтінов (Запорожець, 46), Павелько, Боровський (Клімаков, 65), Сітчінава, Колєсніков (Шарко, 45), Світличний (Кретов, 46).

Гол. тренер: Сергій Лавриненко.

Відзначимо, що Інгулець задіяв відразу кількох новачків. Підписані – Вечтомов, Клименко, Немтінов, Павелько, Боровський, Ганєв. Про екс-охтирчанина Світличного ми також повідомляли раніше. Ще кілька гравців восени були задіяні і в першій, і в резервній друголіговій клубній команді. Тож склад петрівців награється з задіянням низки нових персонажів.

У другому матчі дня молодіжна команда Ворскли була номінальним гостем у поєдинку із Нафтовиком-Укрнафтою. Рахунок зустрічі — 1:1. Забили першими охтирчани — на 15 хвилині відзначився Передистий, але вже на 25-й екс-динамівець Шарило з пенальті, заробленого Брагою, відновив паритет. Полтавці чимало оборонялися, охтирчани мали нагоди — та рахунок уже не змінився.

Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) Д2 — Ворскла U-21 (Полтава) 1:1
Голи: Передистий 13 — Шарило 25 (з пенальті)

Нафтовик: Чеботарьов, Куксенко, Бояринцев, Білик, Г.Пасич, Передистий, Піднебенний, Є.Пасич (Циколія, 44), Лозовий, Віксич, Цюцюра. Запасні: Данкович, Власюк, Черній, Зайчук, Герт, Сондей, Войцеховський, Лапін, Антюх, Логінов.

Гол. тренер: Володимир Книш.

Ворскла U-21: Вічний, Максименко, Гаркуша, Алантьєв, Луценко (Герасимчук, 78), Сидоренко (Величко, 86), Брага (Таранушич, 68), Ічанський, Олійник (Зосенко, 79), Гасенко (Косовський, 64), Шарило (Дядик, 73).

Гол. тренер: Олександр Омельчук.

У складі охтирської команди відзначимо появу екс-одесита Віксича, який запам’ятався виступами за Реал Фарму, молодіжну команду Чорноморця, а ще за Шахтар-3. Також задіяний найкращий бомбардир Скали Цюцюра, добре знайомий Книшеві за спільною роботою. Ще одне нове ім’я – Куксенко, за певними даними, екс-гравець відродженої Таврії, який встиг пройти школу Шахтаря та Металіста.

У таблиці групи А після першого туру лідирує Полтава з трьома очками (м’ячі 4-0) і Салдус так само з трьома балами (2-1), у Кременя (1-2) та Динамо (0-4) жодного пункту.

У групі Б першість має Інгулець із трьома очками (3-1), Нафтовик і дубль Ворскли мають по одному балу, Олімпія (1-3) — жодного.

У наступному турі зіграють 9 лютого Салдус — Решетилівка, Кремінь — Полтава, а 10 лютого Ворскла — Інгулець, Нафтовик — Савинці.