Юлия Елистратова завоевала серебро на ЧЕ по триатлону | Мир спорта

Юлия Елистратова завоевала серебро на ЧЕ по триатлону

30 мая 2016 admin 0 Comments

Украинская спортсменка поднялась на вторую ступень пьедестала

На європейський першості з триатлону, яка відбулася в португальському Лісабоні, наша Юлія Єлістратова принесла Україні срібну медаль. Українка в прекрасному стилі пройшла всю дистанцію: дещо поступилася суперницям на плаванні та вело, однак за рахунок прекрасного бігу наздогнала їх і фінішувала другою. До слова, результат житомирянки на біговому сегменті був найкращим серед усіх учасниць чемпіонату Європи!

Результат 2:04:19 забезпечив українці друге місце на п'єдесталі пошани.

Додамо, що чемпіонкою континенту стала британка Інді Лі, а бронзову медаль за підсумками змагань приміряла представниця Угорщини Софія Ковач. До слова, цей результат Юлі є найкращим в історії виступів збірної України на чемпіонатах Європи! Нагадаємо, що у 2009 році Єлістратова вже була чемпіонкою континенту — щоправда, у віковій категорії до 23-х років.