Кубок Пожечевського, день 3. Кремінь переграв Полтаву | Мир спорта

Кубок Пожечевського, день 3. Кремінь переграв Полтаву

10 февраля 2017 admin 0 Comments

Sport Arena веде щоденник кубка Віктора Пожечевського.

У другому турі Кубка Пожечевського друголіговий Кремінь здолав першолігову Полтаву 2:1. На 15-й хвилині кременчужани відкрили рахунок, коли після позиційної атаки Богданов ударом з лінії штрафної відправив м’яч у сітку. Ще в першому таймі полтавці відігралися з пенальті, одинадцятиметровий реалізував Трояновський. Але в другому таймі на 68-й хвилині Тимченко після розіграшу кутового і навісу з правого флангу головою знов вивів кременчужан уперед — і цей рахунок зберігся до фінального свистка.

Кремінь: Ленчинков, Бичков, Ентін, Кравчук, Горват, Лісовий, Богданов, Степанчук, Козлов, Тертишний, Тимченко. На заміні: Олійник, Поплавка, Сидоренко, Скоцький. Гол. тренер: Ященко Сергій.

Полтава, 1-й тайм: Кринський, Кушніренко, Ковтун, Парамонов, Голіков, Дмитренко, Пуканич, Зеленевич, Соломка, Трояновський, Нехтій. 2-й тайм: Бонь, Приходько, Кушніренко, Ковтун, Лучик, Сокуренко, Гришин, Янаков, Пучковський, Пуканич, Мішин. Гол. тренер: Ярошенко Юрій.

По кадрах. Відзначимо, що серед потенційних новачків кременчужців були екс-сумчанин Кравчук, екс-полтавець Лісовий, а також Поплавка, у якого є досвід виступів за Кристал із Херсону. Полтава задіяла екс-арсеналівця Києва Голікова, уже звичних Пуканича, Нехтія, Лучика, Гришина, Янакова, Пучковського і Мішина.

В іншому матчі дня аматорський клуб Динамо з райцентру Решетилівка обіграв умовний латвійський Салдус (більшість гравців першолігового клубу — українці: або гравці на перегляді, або вільні агенти) 3:2. Алоізі забив за полтавців на 17-й хвилині, на початку другого тайму гості відзначилися автоголом, потім забили двічі (гравець на перегляді плюс Воронченко), але на 86-й Ротань-старший, Олексій, приніс своїй команді перемогу 3:2.

Салдус: Бурдейний, Радченко, Гарбар (Добровольський, 51), Ятленко, Задорожнюк (Тарасенко, 56), гравець на перегляді (Воронченко, 56), Отрок, Рябушко, Шевченко. Гол. тренер: Троїцький Ігор.

Динамо: Швець, Ягодовський, Попов, Ільчиш, Колесниченко, Масюк (Рудик, 60), Городчанин (Гринь, 57), П.Ротань, І.Ребенок (Воронкін, 46), О.Ротань, Алоізі. Запасні: Кулик, Мелащенко, Краснопьоров, Калюжний. Гол. тренер: Калюжний Олег.

У таблиці групи А після другого туру всі чотири команди мають про три залікові бали: Полтава (м’ячі 5-2), Салдус (4-4), Кремінь (3-3) та Динамо (3-6).

У цій групі в третьому турі в суботу 11 лютого зустрінуться Полтава – Салдус і Динамо – Кремінь.

У п’ятницю, 10 лютого, в групі Б зіграють матчі другого туру Ворскла — Інгулець, Нафтовик-Укрнафта — Савинці.